عضویت (1398-06-27)


شرایط عضویت برای دانشجویان دانشگاه هنر اصفهان

با سلام و خوش آمدگویی خدمت شما دانشجوی عزیز:

عضویت شما در صورت تکمیل فرم عضویت تایید می گردد. ابتدا فرم را پر نموده و سپس به پست الکترونیکی خود مراجعه و لینک تایید عضویت را تایید کنید.

بعد با نام کاربری و کلمه عبور خود در قسمت ورود اعضا وارد شوید و به قسمت درخواست سرویس مراجعه ، عکس خود راالحاق وثبت نام خود را تکمیل فرمایید.

دو هفته بعد از تایید ثبت نام کارت کتابخانه برای شما صادر می گردد. برای گرفتن کارت خود به کتابخانه دانشکده خود مراجعه نمایید.

چنانچه در طی مراحل فوق با مشکلی مواجه شدید به کتابخانه مرکزی ( سرکار خانم مکارمی) یا کتابخانه دانشکده مرمت (سرکار خانم پاویز ) مراجعه فرمایید.

در موقع ثبت نام لطفا ایمیلی وارد کنید که به صورت مداوم به آن مراجعه می کنید. چون تمام اطلاع رسانی کتابخانه اعم از موعد بازگشت کتاب ، دیر کرد کتاب و اطلاع از کتاب سفارشی توسط شما  از طریق ایمیل می باشد.

لطفا موقع امانت مدرک از کتابخانه  به تاریخ بازگشت آن دقت فرمایید. جریمه دیرکرد کتاب به ازای هر روز مبلغ 3000 ریال و به ازای هر ساعت در مورد مدارکی که به صورت موقت تحویل گرفته اید مبلغ 300 ریال می باشد.

تعداد مدرک و مدت زمان امانت مدرک با توجه به مقطع تحصیلی شما متفاوت می باشد.

جهت اطلاع کامل از مراحل عضویت ابتدا فایل راهنما را مطالعه و سپس درخواست عضویت دهید


عضویت برای عموم

براساس مصوبه 139(صدو سی و نهمین) جلسه شورای هیات رئیسه دانشگاه مورخ 1390/02/03 در خصوص سرویس دهی به مراجعان خارج از دانشگاه به اطلاع می رساند با توجه به اولویت بهره گیری استادان و دانشجویان دانشگاه از امکانات موجود کتابخانه ها، مقرر شد تا فراهم شدن امکانات بیشتر، به غیر از استادان و دانشجویان دانشگاه، منحصرا دانش آموختگان دانشگاه هنر اصفهان و استادان حق التدریسی، حق استفاده از کتابخانه های دانشگاه را داشته باشند 

شرایط عضویت برای دانش آموختگان دانشگاه هنر اصفهان و استادان حق التدریس

ضوابط مصوب مربوط به استفاده دیگر مراجعین، منوط به استفاده از طرح امانت بين كتابخانه اي باشد

تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 ثنا محفوظ می باشد.